Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky ze zákulisí

Shrnutí prvních 5 kol turnaje

Máme za sebou prvních 5 kol letošního ročníku turnaje Jak bylo před turnajem avizováno turnaj má zatím největší kvalitu za svou historii. V turnaji se objevilo 9 týmů, kteří mají zkušenosti se 3 nejvyšší ligou. A kupodivu ne všichni se drží na čelních místech tabulky, ale turnaj je ještě dlouhý a někteří můžou svoje zaváhání ze začátku turnaje ještě v poklidu napravit. Modrou skupinu zatím bez ztráty bodu vede tým Chesterfield FC řízený manažerem Jaroslavem Bendou. V zelené skupině si zatím nejlépe vede tým RBC Roosendaal který vede pouze o skóre před týmem ze Slovenska FC Ajeklid Žilina. V této skupině se nachází, ale i dva týmy bez bodu tak doufejme, že týmy zaberou a  pokusí se bojovat o jedno ze 4 postupových míst. Nejvyrovnanější skupinou se zatím zdá skupina červená. Zde vede bez ztráty bodu tým TSG® Limit Cidlina. Za ním se, ale v těsném sledu řadí další týmy a zde nastane zřejmě urputný boj o postupová místa do osmifinále.  Černou skupinu zatím vede tým z České republiky konkrétně FC TAON Zlín i v této skupině se zdá že bude veliký boj o 4 postupové místo které zaručuje hraní vyřazovacích částí v turnaji. V letošním ročníku turnaje je i jedna novinka a to tabulka střelců. Tuhle novinku přijala většina manažerů s nadšením. Modré skupině zcela jednoznačně střelcům kraluje hráč Milata Vojtech který hájí barvy týmu SK Tatranská Lomnica. Za dosavadních 5 kol si tenhle hráč připsal na své konto již 13 turnajových branek. Je to mladý 18 talent, který má jistě ještě své největší chvíle před sebou.  V zelené tabulce střelců se nenašel zatím nikdo kdo by chtěl svým pronásledovatelům ukázat záda. Prozatím se do čela tabulky dostal Zatko Viliam z týmu FC Ajeklid Žilina který má zatím 6 vstřelených gólů. I v červené skupině se zatím střelci drží při zemi a tabulka střelců je vyrovnaná stejně jako v zelené skupině zde vede hráč který dokázal vstřelit 6 gólů.Je to hráč ve službách týmu TSG® Limit Cidlina Starý Lubomír. V poslední černé skupině se v čele usídlili hned 2 hráči a kupodivu jsou to hráči i ze stejného týmu. Kraic Demeter a Izakovič Miroslav hájí v letošní sezoně barvy týmu SK Mysliči Mojzesovo který hraje 4. Slovenskou ligu.  

 

 

Rozhovory s poraženými čtvrtfinalisty 

 Racing Rio Gallegos

1) Po velkém boji jsi postoupil do čtvrtfinále, zde jsi ovšem vypadl aniž bys vstřelil jediný gól. Bereš svoje účinkování v turnaji jako úspěch nebo jako zklamání? 

2) Loni jsi po jedné sezoně strávené ve 3 lize sestoupil do 4 ligy. Teď máš zatím stále šanci na postup zpět do 3 ligy. Myslíš, že máš dostatečně zkušený tým, aby se neopakoval opět sestup zpět? 

3) Dokážeš si tipnou kdo se stane vítězem druhého ročníku turnaje?

 

1) osmifinále byl boj jak má být, Ystad byl velmi dobrý a vyrovnaný soupeř. Škoda, že z nás musel někdo vypadnout... No a čtvrtfinále poté mě hodně zklamalo, především domácí zápas. V odvetě jsem se už pokoušel o malý zázrak a bohužel to nevyšlo. Jinak ale učinkování v turnaji beru především jako dobrou zkušenost, cílem byl postup ze skupiny a to se povedlo, takže jsem spokojený.


2) ohledně sestupu a postupu do vyšší soutěže, mohl bych poslední zápasy vypustit a cíleně nepostoupit, ale tohle není můj styl. Pokud postoupím, je to další výzva a já mám výzvy rád :) takže to beru tak, jak to je. Bojuju. Tým mám o něco zkušenější, takže si myslím, že když budu mít i trochu štěstí, mohl bych se v případě postupu, zachránit.


3) vítěze si netipnu... Ale vzhledem k tomu, jak mě Manchester přejel, tak jim přeju ať minimálně finále vybojují a tam už to bude bitva, protože i ostatní soupeři vypadají dobře. Takže všem přeji hodně štěstí a ať vyhraje ten nejlepší :)

KDF Ushuaia 

1) Ve čtvrtfinále turnaje jsi vypadnul z týmem Kaplice Boys. Hlavním důvodem byl asi pokažený první zápas a prohra 5:0. Bereš své účinkování jako zklamání nebo příjemnou zkušenost ? 

2) V lize se pohybuješ ve středu tabulky . Neplánoval jsi před sezonou lepší umístění nebo dokonce postup o ligu výš? Nebo to máš v plánu až v příštích sezonách?

3) Zkus Tipnout nebo odhadnout kdo se stane vítězem druhého ročníku turnaje Evropa Cup.

 

1) Neberiem to ako tragédiu, Kaplice majú lepších hráčov, pre mňa je úspech, že som sa dostal až tak ďaleko v turnaji, podarilo sa mi vyradiť TAON Zlín, ktorého mnohí tipovali na víťaza turnaja, takže s mojím účinkovaním v turnaji vládne spokojnosť. 


2) Hrám len druhú sezónu, zatiaľ sa snažím vylepšovať „infraštruktúru“, s postupom počítam tak o dve sezóny, vtedy by som už mal mať dostatok kvalitných hráčov.


3) Nepoznám silu všetkých mužstiev, ale tipujem na Kaplice.

FC Plymouth Argyle

1) Dokázal jsi postoupit do čtvrtfinále turnaje ale proklouznout dál se ti už nepodařilo. Bereš své účinkování jako úspěch nebo neúspěch? Po prvním zápase čtvrtfinále jsi měl docela velkou šanci na postup když jsi na půdě soupeře odehrál bezbrankovou remízu. 

2) Dá se říct, že docela suverénním způsobem vedeš tabulky 5 ligy. Bude pro tebe v příští sezoně hlavním úkolem se udržet ve 4 lize nebo máš větší plány? 

3) Tipni si kdo se stane vítězem 2 ročníku turnaje Evropa cup.

 

1) Přiznávám, že mě to trošku zklamalo: První zápas krásná remíza venku a ve druhém doma prohrát a ještě tak těsně. Na druhou stranu jsem hrál s jedním z favoritů turnaje.

2) Mým cílem do příští sezony je hrát na středu tabulky. S Millwall Boys jsem si vyzkoušel, jaké je to hrát s kvalitním anglickým čtvrtoligovým týmem, a těsné výsledky myslím dokazují moje šance na střed tabulky.

3) I v tak úzkém výběru týmů je težké tipovat na vítěze. Největší šance však podle mě má můj čtvrtfinálový pokořitel nebo tým Kaplice Boys. 

 

Rozhovory s vítězi skupin

 

Millwall Boys 

1) Turnajem jsi prokráčel doslova suverénním způsobem. Za 14 odehraných zápasů jsi ztratil pouze 2 body za jedinou remízu. Bereš tedy zatím své účinkování jako úspěch?

2) Je tohle tvůj první turnaj, kterého se účastníš nebo už si zaznamenal úspěch i někde jinde?

3) V polovině ligové tabulky jsi na 2. místě. Myslíš, že máš šanci i tady zaznamenat úspěch a druhé místo udržet a postoupit do 3 ligy?

 

1) ztratit 2 body ze 14 odehraných zápasech beru určitě pozitivně.Ale je za náma zatim jen základní část,ted bude vyřazovací část a bude se hrát od nuly.Takže doufám že se nám bude dařit i nadále :)

2)tohle je můj první turnaj,kluci říkali že je ty přáteláky nebavěj,tak jsem je sem přihlásil.

3)na začátku sezony jsem ani neměl ambice postupovat do 3. ligy,ale tým šlape tak doufám,že to druhé místo udržíme a podíváme o ligu výš.Tým na to má.

FC TAON Zlín 

1) Podobně jako vítěz modré skupiny jsi ztratil pouze 2 body za remízu. Jsi zatím spokojený se svým účinkováním v turnaji?

2) Sledoval jsi v průběhu turnaje i jak se odvíjí boj v ostatních skupinách nebo ses soustředil pouze na svojí skupinu a svoje výkony? 

3) K čemu ti slouží hraní turnajů? Zkoušíš si zde různé typy sestav a dáváš přednost novým hráčům, nebo jsi jdeš tvrdě za svým a chceš dosáhnout co nejlepšího výsledku?

 

1) Jsem více než spokojený, protože moje prozatimní výsledky jsou nad očekávání. Upřímně jsem nečekal, že si základní skupinu takto podmaním.

2) Sledoval jsem i ostatní skupiny, ale jen zběžně. Zajímalo mě, jestli si někdo vede podobně jako já a pak také samozřejmě souboj o 4. místo v červené skupině, ze kterého vzešel můj soupeř do vyřazovacích bojů.

3) Sestavu mám stabilizovanou už před začátkem sezony, takže nic zkoušet nemusím. Hlavním důvodem je porovnání mého týmu s týmy z jiných lig, a samozřejmě jako každý hráč chci vyhrát všechny zápasy :)

FC Kilsyth 

1) Stal jsi se vítězem červené skupiny. Čekal jsi před zahájením turnaje, že by jsi mohl tuhle skupinu vyhrát? 

2) V lize hraješ již 4 sezonu ve 4 lize. Nemyslíš už pomalu na postup o ligu víš? 

3) Troufneš si tipnout kdo by se mohl stát vítězem turnaje? Pokud máš namysli sebe kdo by tě tak mohl doprovodit do finále turnaje?

 

1)Jsem rád že jsem se stal vítězem skupiny a samozřejmě jsem s tím nepočítal.
Můj cíl před začátkem turnaje byl postup ze skupiny což jsem si splnil a jsem rád že s prvního místa. Samozřejmě pokud postoupím výše bude to super.

2)O postupu do 3.ligy samozřejmě uvažuji ale chci vybudovat funkční zázemí a dostatek financí protože bez toho to nejde.

3)Tip na vítěze mám (samozřejmě to budu já ) :-D :-D :-D

Ne teď vážně, počítal jsem s loňským vítězem ale myslím že to bude FC TAON Zlín

 

 

13.kolo turnaje

 

 

Tak máme za sebou předposlední kolo turnaje. A ne všude je ještě rozhodnuto o konečném pořadní v tabulce. Tak začneme tedy postupně od modré skupiny. Zde je již jistý vítěz této skupiny a to tým Millwall Boys hrající 4 Anglickou ligu.  Další postupující týmy jsou již taky známy, ale jejich konečné pořadí zatím není jisté. Týmy na 2-4 místě si můžou po posledním kole ještě proházet svoje pozice. O vítězi skupiny je rozhodnuto i v zelené skupiny zde si suverénním způsobem podmanil skupinu tým FC TAON Zlín. Jako v předchozí skupině i zde se pořadí na dalších místech může zamotat. V této skupině se hraje i o nepříliš populární formát a to poslední místo ve skupině. Oba týmy jak AS Cannes tak i AC La Motte určitě nebudou na chtít skončit na posledním místě a budou bojovat v posledním utkání naplno. V další skupině v pořadí v červené se bude v sobotu bojovat jak o první místo tak i o 4 místo zaručující postup. Jeden z trojice FC Manchester Rocks, Argentinos a KDF Ushuaia si ovšem bude muset vytáhnout černého petra a tím i nepostup v turnaji dál. V poslední černé skupině jsou známi všichni 4 postupující. Jen se bude rozhodovat kdo z týmů FC Ystad a Elgin Highland SC skončí na prvním místě. Zatím lepší výchozí pozici má tým z Ystadu, který vede o bod. O 3 místo se svede taky boj zde je mezi týmy Real Milano a FC Tulp Heerenveen rozdíl 3 bodů. Pokud by nastala situace že by tým FC Tulp Heerenveen vyhrál a jeho protivník v boji o 3 místo prohrál nastala by situace že oba týmy budou mít stejný počet bodů a i stejný výsledky ze vzájemných zápasů. Oba týmy vyhráli na půdě svého soupeře v poměrů 2:1 a tudíž by o konečném pořadí rozhodovalo celkové skóre v turnaji. 

 

 

11.kolo turnaje

 

Máme za sebou 11 kol základní části turnaje. Pomalu se začínáme chystat na vyřazovací část.  V sobotním kole v modré skupině, která je ochuzena o 2 účastníky z důvodu jejich vyřazení z turnaje připsal důležité body tým Racing Rio Gallegos, který v přímém boji o 4. příčku zdolal tým FC Cappy da Lama 3:0 a významně se přiblížil osmifinále turnaje. Ve druhém utkání této skupiny si tým Millwall Boys v poklidu pohlídal vítězství a zatím suverénním způsoben vede modrou skupinu. Tým Millwall Boys zaznamenal zatím jedinou ztrátu bodů a to za remízu s týmem Kaplice Boys. Stejně jako v modré skupině tak i v zelené je jasným favoritem tým  FC TAON Zlín, který stále drží v turnaji neporazitelnost.  Zajímavým týmem v této skupině je ovšem tým FC London Beat. Tento tým v minulém ročníku turnaj Evropa cup vyhrál, ale v letošní sezoně se zatím trápí a momentálně mu patří 4 příčka zaručující postup do osmifinále, ale na záda mu dýchá tým Athletico LaPlata Club, který má stejný počet bodů, ale horší vzájemný zápas. Ovšem druhý vzájemný zápas těchto týmů se odehraje až v posledním kole a tam se může ještě mnohé změnit.  V červené skupině také vrcholí krutý boj o postup do dalších vyřazovacích zápasů. V dnešním kole se odehrál jeden pikantní souboj mezi týmy FC Manchester Rocks a KDF Ushuaia kde hostující tým vyhrál v poměru 3:2 a přiblížil se ke svému soupeři na jediný bod a souboj a 4. postupující místu tu bude napínavý až do konce. Možná se zdá že souboj o postup dál se smrskne mezi tyhle dva týmy, ale šanci na postup dál má i další tým Slavland Brno který útoční ze zadní pozice. Důležitým a zřejmě rozhodujícím zápasem bude zejtřejší kde se utkají s týmem KDF Ushuaia. Pokud by tento zápas zvládli velmi hlasitě by se přihlásili o možnost postupu. V černé skupině dnes došlo na souboj 1 a 2 týmu průběžné tabulky. Tým Elgin Highland SC hostil tým FC Ystads souboj o první místo v tabulce skončil nerozhodně 2:2 a tým z Ystadu si uhájil dvou bodové vedení právě před dnešním soupeřem. Zítra tahle skupina slibuje zajímavý souboj mezi týmy FC Re Paris a FC Tulp Heerenveen. Tým z Paříže ztrácí na svého soupěře 4 body a výhra by mu dávala šanci aby se mu přiblížil na 1 bod a stále velkou šanci na další setrvání v turnaji, takže určitě je zejtra na co se těšit. 

 

 

 

5. a 6. kolo turnaje

 

Máme za sebou další perné víkendové boje.Víkendové zápasy se odehrály již bez týmů MŠK Prešovští levy a Football club moskva de russia, u kterých bohužel došlo ke 3 kontumacím a musely být z turnaje vyřazeny smutný na tom je, že jak bylo dříve avizovány jsou z jedné skupiny a tahle skupina bude ochuzena o zápasy. Zápasy těchto týmů byly odebrány z kalendáře a manažeři si můžou naplánovat přátelské zápasy s týmy kteří na mifa hrají.

Ted malé shrnutí víkendových zápasů.  V modré skupině po celý víkend platilo rčení můj dům můj hrad. Domácí týmy nepřipustily soupeřům si z jejich stadionu odvést body. V zelené skupině jsme po oba dni zaznamenali střelecké hody, důkazem toho jsou výsledky Sporting Tarragona - FC London Beat 5:3  a nedělní výsledek Chesterfield FC - FC TAON Zlín  4:5. Ale když jsi fanoušci za zápas zaplatí, tak jsou určitě za takovýhle brankový hody rádi.V červené skupině si i po víkendových zápase udržel zatím neporazitelnost v turnaji tým  FC Kilsyth. V černé skupině zatím drží černého petra tým A. C. San Marino 2012™ , který zatím nedokázal získat bod, ale tento mladý tým má určitě do budoucna potenciál s těmito výsledky něco udělat. Ve čtvrtek nás čeká poslední kolo před odvetami, po těchto zápasech budeme moci začít pomalu účtovat jak bylo naše účinkování v turnaji úspěšné či neúspěšné.  

 

Zrušení zápasů

Právě jsem na Mifu zaslal žádost o zrušení zápasů týmů  MŠK Prešovští levy a Football club moskva de russia. Jak již jistě víte oba týmy způsobily již 3 kontumace a navíc jak se zdá, že s MIFOU již skončily, protože se již od 2.2. do hry nehlásí. Jejich zápasy budou v tabulce uváděny jako kontumační prohra 3:0 a to i zpětně. Doufám, že se již podobný problém nebude opakovat. 

3. kolo turnaje 

 

V neděli se odehrálo již 3 kolo turnaje Evropa cup. Zajímavé výsledky se odehrály v modré skupině, kde všechny domácí týmy dokázaly zvítězit na tom by nebylo nic zajímavého, ale žádný z týmů na domácím hřišti neobdržel gól. Na čele modré skupiny se zatím bez ztráty bodu usadily týmy Millwall Boys a Kaplice Boys ani jeden tým zatím v turnaji neinkasoval gól. Proto bude teď ve čtvrtek zajímavé sledovat jejich vzájemné střetnutí. Jinak máme tu i další týmy bez ztráty bodu a tudíž se nám rýsují i první malí favorité turnaje. V zelené skupině je to tým FC TAON Zlín a ve skupině červené je to tým FC Kilsyth. Jen v černé skupině zatím není jasný její favorit tam se drží na předních příčkách 3 týmy se shodným počet bodů.

 

 

2. kolo turnaje 

Včera bylo odehráno v mrazivém počasí druhé kolo turnaje. V turnaji se bohužel vyskytli první kontumované zápasy a o co hůř oba kontumované zápasy se vyskytly v jedné skupině a to v modré skupině. Týmy kteří kontumované zápasy způsobili jsou Football club moskva de russia a MŠK Prešovští levy. Oba manažeři se do hry přihlásili naposled 2.2 respektive 3.2.  Dalším zajímavým úkazem je černá skupina kde po 2 odehraných kolech má hned 5 týmů shodný počet bodů. Doufejme že turnaj nepostihnou další kontumované zápasy, a že turnaj bude vyrovnaný a bude se o postup bojovat až do posledního kola.

 

2 ročník turnaje Evropa cup byl zahájen.

 

V prvním odehraném kole se nezrodily žádné překvapivé výsledky. Většina favoritů nezaváhala a na úvod turnaje si připsala první důležitá vítězství. Důkazem, že bude letošní ročník turnaje vyrovnaný svědčí i to, že v prvním kole turnaje bylo zaznamenáno 5 remíz. Hlavním kandidátem na vítězství v největším počtu vstřelených branek během jednoho zápasu se stal po prvním kole tým Millwall Boys, který ve svém zápase zvládnul nastřílet úctyhodných 15 branek. V úvodním kole turnaje bylo taky zaznamenáno 35 žlutých karet, 2 karty červené a penalty se zastavili na čísle 10.

 

 Rozhovory s účastníky turnaje

Les Argonautes d´Aix en Provence

1) Vypadnul jsi v semifinále turnaje. Kde myslíš že byl hlavní rozdíl mezi tebou a tvým soupeřem? 

2) Na Mifě jsi už poměrně dlouhou dobu co ti tahle hra přináší? Co tě na ní baví?

3) Patří hraní turnajů u tebe hlavně k hledání vhodné sestavy a rozestavení nebo je v tom něco jiného?

 

1) Předně bych ti chtěl poděkovat za super turnaj, parádní organizace, bleskové aktualizace, všecko na jedničku. Teď už k tvé otázce, hlavní rozdíl byl ten, že jsme v odvetě tak trošku zaspali 65.-75. minutu zápasu a tam se vše zlomilo. Soupeři gratuluji, vítězství bylo zasloužené. Před začátkem turnaje jsem si dal cíl postoupit ze skupiny, na semifinále jsem opravdu ani nepomyslel, takže spokojenost s účinkováním v turnaji převládá...


2) Jj, na Mifě už mám něco odkopáno. Tahle hra mě pořád baví, asi proto, že se mi ještě nepodařilo vyhrát první ligu. Mám pořád motivaci a v tom je také kouzlo téhle hry. Nezáleží jen na tom mít nejlepší hráče, ale také umět vytvořit účinou taktiku, která ti dopomůže cíle ve hře naplnit...


3) Hraní turnajů mi spíše přináší zpestření sezony a také nabrání zkušeností pro hráče. Přáteláky na volné dny jsou dobré, ale jsou to pořád jen zápasy, ve kterých prakticky o nic nejde... Na zápasy turnaje se těšíš, víc je prožíváš a snažíš se do každého zápasu dát maximum. Rozestavení a sestavu během sezony moc neměním, snažim se hrát svojí hru a nehodlám jí měnit, ať je soupeř sebelepší. Občas se to nepodaří, ale občas také dosáhneš nečekaného úspěchu. A asi proto jsem Mifě pořád věrný a nemám v plánu to měnit.  
Na závěr, přeju tvému turnaji, ať se mu daří, ať vydrží co nejdéle a ať je pořád tak fajnovej, jako byl tento ročník. Tobě i ostatním zůčastněným přeju, ať je Mifa stále baví, mají o co hrát a na nějakém dalším turnaji naviděnou... 

 

FC Bayern Berlin

1) Před turnajem jsi byl považován za jednoho s největších adeptů na titul jsi zklamaný z vypadnutí těsně před branami finále? 

2) V lize se držíš teď druhou sezonu na špici, ale jak to zatím vypadá postup z toho asi ani letos nebude. Měl jsi v plánu potup? 

3) Co ti přináší hraní turnajů? Dáváš v něm možnost hráčům co si nezahrají v lize a zkoušení různých taktik, nebo hraješ pořád s osvědčenou sestavou?

1) ano
2) ano 
3) sestava je skoro vzdycky stejna

 

FC St. Pierre

 1) Vypadnul si docela smolně ve čtvrtfinále s týmem Les Argonautes d´Aix en Provence. O tvém nepostupu rozhodl jen menší počet vstřelených branek na hřišti soupeře. Jsi z toho zklamaný? 


2) Letos hraješ první sezonu ve 4 lize a zatím si držíš 10 pozici. Jsi s umístěním které zaručuje setrvání ve 4 lize spokojený nebo jsi měl jako nováček vyšší cíle? 

3) Plánuješ pro příští sezonu se opět zúčastnit nějaké turnaje? Nebo budeš budovat tým na další sezony?

 

1) Byla to škoda že jsem nepostoupil dál určitě jsem na to měl ale pro měl byl úspěch že jsem postoupil ze skupiny z prvního místa.

2) Do 4. ligy jse šel s cílem že se tam udržím a až další sezony ma mv plánu atakovat lepší místa než je desáté.

3) Další sezonu když bude čas tak se zúčasním určitě rád dalšího turnaje je to parádní spestření :-)

 

Athletico LaPlata Club

 

1) Vypadnul jsi celkem jednoznačným rozdílem ve čtvrtfinále s týmem FC London Beat. Jsi z toho zklamaný, že jsi nedokázal vstřelit ani jeden gól? 

2) S týmem hraješ již 3 sezonu čtvrtou ligu nespřádáš pomalu plány na postup do 3 ligy?

3) Plánuješ pro příští sezonu hrát opět turnaj Evropa cup nebo jiný turnaj? 

 

1. Určite mě mrzí že jsem vypadnul bez toho aby jsem vstřelil alespoň jednu branku obvzláště na domácím hřišti jsem si myslel že uhraji alespoň remízu či dam nějaky gol.


2. Zatim urcite neplanuji treti ligu snazim se vybudovat nejdrive nejake zazemi a drzet kadr spis do horni casti tabulky.


3. Planuji se urcite prihlasit do turnaje evropa cup byl jsem nadsen provedenim i tim jak daleko jsem se dokazal dostat a zkusim nejak malo posilit a priste se dostat jeste o kolo dal

 

FC Cappy da lama

1) Jsi poražený čtvrtfinalista turnaje. Moc nescházelo a možná by sis postup vybojoval ty. Stačilo vstřelit v odvetném zápase jen jednu branku navíc a postoupil bys. Jsi zklamný z nepostupu?

2) Zatím v lize jsi a 4 místě máš v plánu v závěru soutěže ještě zabojovat a postoupit do 3 ligy? 

3) Máš v celku dost mladý tým moc hráčů ti neodejde takže jaké jsou tvoje plánu v příští sezoně?

1) Byl to velice vyrovnaný soupeř a zápas jak má být. V zápasech byl tým soupeře aktivnější, zasloužil si výhru přece jen o trošku víc a to se projevilo na jeho stadionu brankovým rozdílem.


2) V lize se držím na 4. místě úmyslně, nemám tým na 3. ligu, potřebuji ještě trošku vytrénovat a založit si slušný tým, poté budu uvažovat.


3) Mladý tým je moje strategie, sám si trénuji juniory z juniorské akademie a hráče se nesnažím moc kupovat. Chci si vypěstovat svůj tým a s tím zažít další postupy a úspěchy. V příští sezoně bych chtěl určitě zvýšit úrovně marketingu a dalších důležitých věcí.

 

FC Manchester Rocks

 

1) Vypadl jsi ve čtvrtfinále s týmem FC Bayern Berlin, který byl tipován v průběhu turnaje za jednoho z největších favoritů. Bereš to jako velké zklamání? 

2) V lize se pohybuješ ve středu tabulky a máš docela mladý tým. Jaké jsou tvoje nejbližší plány s tímto týmem?

3) Jsi spokojen se systémem turnaje tak jak je nyní nastaven?

 

1)Jako velké zklamání to neberu, ale po odvetě mi zrovna do smíchu nebylo. Už po základních skupinách jsem měl v plánu dojít co nejdále, ale FC Bayern Berlín byl lepší v obou čtvrtfinálových zápasech. Touhle cestou mu chci popřát k postupu a hodně štěstí v dalších zápasech.

2)Anglická liga je hodně náročná, na začátku sezóny byl jasný cíl a to zachránit se v lize, což si myslím mám už splněno. Moje plány jsou jasné, postup do 3. ligy, ale jak už jsem napsal, anglická liga je hodně náročná a ještě to nějakou sezonu potrvá.

3)V celém průběhu turnaje jsem byl spokojen, 8 týmů ve skupině mi vyhovuje, výsledky byly aktualizovány rychle, různé ankety a novinky ze zákulisí, super nápad. Na ostatních turnajích co jsem hrával, jsem přesně tyhle věci postrádal.

 

1) Proč jsi si vybral právě turnaj Evropa cup.

2) Bohužel jsi vypadl v osmifinále/nebo zákl. skupině bereš to jako zklamávání? Měl jsi v turnaji vyšší cíle? 

3) Navrhuješ nějaké změny v turnaji, které by přispěly k jeho zlepšení? 

4) Plánuješ opětovné přihlášení do turnaje? 

Schatzlar Portsoy

1) Dostal jsem pozvánku do tohodle turnaje a neváhal sem a přijal sem ji.

2) Zklamanej nejsem , ale chtěl sem se dostat ještě o něco dál. Ale nevyšlo to.

3) Mě turnaj vyhovoval a sám za sebe bych změny určitě nedělal.

4) Jelikož vedu tabulku 4.ligy a chtěl bych postoupit tak by to nebylo možné se zúčastnit.V případě nepostupu do 3.ligy se zúčastním.

 

Stolichnaya CSKA Komanda

 

1) Evropa Cup jsem si sám pro sebe odhadl jako solidní turnaj se zajímavým systémem. Pro můj novější tým mi připadal ideální :)

2) Mým cílem byl postup ze skupiny a pak zkusit, kam až dojdu. Vzhledem k tomu, že jsem postoupil z osmičlenné skupiny, považuju osmifinále za dobrý výsledek :)

3) Turnaj se mi líbí tak jak je a asi bych na něm nic neměnil :)

4) Organizace a výsledkový servis je perfektní, takže doporučuju každému účast a rád se opět zúčastním :)

AIK Orsa

1)Vybral jsem si ho,protože si mě oslovil.A chtěl jsem se utkat i s týmy z jiných lig.

2)No tak samozřejmě chtěl jsem postoupit dál ale co se dá dělat.

3)Myslím že je dobrý jak je.

4) Určitě jestli nepoustoupím do 3. ligy což asi ne.

 MŠK Prešovští levy

1) Protože se mi zalíbil systém turnaje.

2) Určitě nejsem.

3) Není co měnit.

4) Určitě ano.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář